FESTIVAL 2016 Program Aktéři Galerie Prakticky Podrobně O nás Ohlasy

 

V sobotu do školy? A dokonce s radostí?!

Ptáte se PROČ? Jednoduše: protože se vrací akce, která měla loni v Mladé Boleslavi premiéru a kterou jste si přáli zopakovat.

Celodenní festival, na kterém si sami projdete výstavu pomůcek, her a nápadů, pobavíte se s lidmi, kteří táhnou nové vzdělávání kupředu, potkáte se se známými, kterým také záleží na budoucnosti jejich dětí a žáků. Poslechnete si přednášky, nahlédnete do třídy očima dětí. 

Chytré hry do školy i domů, matematika metodou profesora Hejného, montessori, jak na čtení, hrajme si anglicky, pomůcky pro pedagogy i domácí vzdělávání, spousta pěkných knih, moderních učebnic i jazykové literatury a mnoho dalších inspirativních materiálů.

Někdo zná, používá, někdo zaslechl, někdo by rád poznal více a přesvědčil sám sebe, že to má smysl. Protože svět kolem nás se mění a o učení to platí dvojnásob. Proto Festival chytrého učení aneb Škola hrou 2016. Pro děti, rodiče i učitele.

Tělocvična 5. ZŠ v Mladé Boleslavi se v sobotu 22. října promění ve živou halu, kam více než 30 vystavovatelů z celé České republiky přiveze to nejlepší z moderních trendů vzdělávání. Po celý den tak bude čas si projít, prohlédnout, zjistit si více a třeba dát v rodině tipy na chytré dárky, ze kterých budete mít radost a Vaše děti prospěch. 

 

 

Facebookinfo@festivalchytrehouceni.cz • tel. 777 857 358